Trolley, Flambé (FORCAR MULTISERVICE) CL2750
EAN: 8050164581992
Brand: FORCAR MULTISERVICE
Unit: pc
Stock qty: Pre-order
Delivery time (day): 30-90
Delivery time within Estonia for stock items approx. 3-5 working days. NOTE! Due to the rapid price increase, prices for non-stock items may change without prior notice! Standard prices with 24% VAT.
29,44 €/Kg
| Technical Specifications | |
|---|---|
| Machine dimensions (L×W×H) | 107/145 × 58.0 × 91.0 cm |
| Packaging dimensions (L×W×H) | 120.0 × 80.0 × 127.0 cm |
| Packaging volume | 1.22 m³ |
| Net weight | 54.0 kg |
| Gross weight | 70.0 kg |
| Max load | 35.0 kg |
| Accessories | 1 cromed bootle rack |
| Certifications | CE |
| Country of origin | IT |
| Weight (kg) | 54 |
| High (m) | 9.1 |
| Width (m) | 5.8 |
| Length (m) | 0 |






