Apvalus Atliekų dėžė dėžė on ratai (FORCAR MULTISERVICE)
EAN: 8050624426337
Prekinis ženklas: FORCAR MULTISERVICE
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 30-90
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
31,54 €/Kg
| Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Įrenginio matmenys (I×P×A) | Ø40 × 76.0 cm |
| Pakuotės matmenys (I×P×A) | 45.0 × 45.0 × 80.0 cm |
| Pakuotės tūris | 0.13 m³ |
| Neto svoris | 6.5 kg |
| Bruto svoris | 7.0 kg |
| Talpa | 70 L |
| Sertifikatai | CE |
| Kilmės šalis | IT |
| Svoris (kg) | 6.5 |
| Aukštis (m) | 7.6 |
| Plotis (m) | 0.4 |
| Ilgis (m) | 0.4 |






