Atliekų dėžė dėžė 50L ratai/pedalas (FORCAR MULTISERVICE)
EAN: 8050624426306
Prekinis ženklas: FORCAR MULTISERVICE
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 30-90
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
| Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Įrenginio matmenys (I×P×A) | Ø39 × 60.0 cm |
| Pakuotės matmenys (I×P×A) | 40.0 × 40.0 × 63.0 cm |
| Pakuotės tūris | 0.101 m³ |
| Neto svoris | 8.5 kg |
| Bruto svoris | 9.0 kg |
| Talpa | 50 L |
| Sertifikatai | CE |
| Kilmės šalis | IT |
| Svoris (kg) | 8.5 |
| Aukštis (m) | 6 |
| Plotis (m) | 0.39 |
| Ilgis (m) | 0.39 |






