Cleaning Vežimėliai (FORCAR MULTISERVICE) 1140x510mm CA1606E
EAN: 8050624429970
Prekinis ženklas: FORCAR MULTISERVICE
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 30-90
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
| Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Įrenginio matmenys (I×P×A) | 114.0 × 51.0 × 98.0 cm |
| Pakuotės matmenys (I×P×A) | 88.0 × 25.0 × 55.0 cm |
| Pakuotės tūris | 0.121 m³ |
| Neto svoris | 15.2 kg |
| Bruto svoris | 16.5 kg |
| Sertifikatai | CE |
| Kilmės šalis | CN |
| Svoris (kg) | 15.2 |
| Aukštis (m) | 9.8 |
| Plotis (m) | 5.1 |
| Ilgis (m) | 11.4 |






