Elektra siurblys P30 A.T. su dažnio keitikliu
Prekinis ženklas: Polsinelli
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 14-30
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
29,90 €/Kg
Elektra siurblys P30 A.T. su dažnio keitikliu
Maisto klasės elektrinis siurblys P30 A.T. su dažnio keitikliu
P30 AT ekscentrinio sraigto elektrinis siurblys su dažnio keitikliu susideda iš variklio, vidinio rotoriaus ir praktiško vežimėlio su ratukais ir rankena, idealiai tinkančio transportavimui. Tai įrankis, skirtas maisto skysčių perpumpavimui net aukštose temperatūrose, puikiai tinkantis vyno, alyvuogių aliejaus, alaus ir pieno gamintojams. P30 AT vieno sraigto elektrinis siurblys su dažnio keitikliu jokiu būdu nepakeičia perpumpuojamų produktų organoleptinių savybių, laikantis D.M. 21/03/73 standartų. Rotorių varo 0,55 kW trifazis 4P elektros variklis, greičio diapazonas 10 iki 2000 aps./min, našumas 2 iki 42 hl/val.. Dažnio keitiklis labai naudingas variklio greičio, sukimo momento ir pagreičio valdymui bei įrenginio energijos suvartojimo optimizavimui.
Techniniai duomenys
- Maitinimas 220 V (50 Hz)
- 0,55 kW 4P trifazis variklis
- IP65 vienfazis dažnio keitiklis ir servo ventiliacija
- 10-2000 aps./min (2-42 hl/val.)
- Siurblio korpusas iš AISI 304 nerūdijančio plieno
- Įvadas/išvadas: DIN32 su Ø30 mm žarnos jungtimi
- Maksimali darbinė temperatūra 80°C
Dažnai užduodami klausimai apie P30 A.T. elektrinį siurblį
Kokius skysčius galima pumpuoti P30 A.T.?
Koks yra dažnio keitiklio privalumas?
Ar siurblys tinka sąlyčiui su maistu?
Kokios jungtys yra siurblyje?
Kokio maitinimo reikia?
| application_area | industrial |
| automation_type | inverter |
| certifications | D.M. 21/03/73 |
| flow_rate | 200-4200 l/h |
| material | stainless steel 304 |
| power_consumption | 0.55 kW |
| power_supply | 220V (50Hz) three-phase |
| productivity_output | 2-42 hl/hour |
| product_compatibility | wine, olive oil, beer, milk |
| rotation_speed | 10-2000 rpm |
| temperature_range | 80 |
| Svoris (kg) | 100.000000 |
| Aukštis (m) | 0.9 |
| Plotis (m) | 0.4 |
| Ilgis (m) | 0.6 |









