Elektriniai kepimo paviršiai (EASYLINE) 750x520mm EG750M
EAN: 8050164586041
Prekinis ženklas: EASYLINE
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 30-90
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
14,34 €/Kg
| Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Įrenginio matmenys (I×P×A) | 75.0 × 52.0 × 31.0 cm |
| Pakuotės matmenys (I×P×A) | 80.0 × 58.0 × 34.0 cm |
| Pakuotės tūris | 0.158 m³ |
| Neto svoris | 38.0 kg |
| Bruto svoris | 41.0 kg |
| Įtampa | 400.0 V |
| Fazė | 3N |
| Dažnis | 50.0 Hz |
| Galia | 6000 W |
| Darbinė temperatūra | 0÷300 |
| Kepimo paviršius | 746 x 398 |
| Sertifikatai | CE |
| Kilmės šalis | CN |
| Svoris (kg) | 38 |
| Aukštis (m) | 3.1 |
| Plotis (m) | 5.2 |
| Ilgis (m) | 7.5 |






