Elektrinis Gruzdintuvė FY44L (EASYLINE) 435x375mm
EAN: 8050164586232
Prekinis ženklas: EASYLINE
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 30-90
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
| Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Įrenginio matmenys (I×P×A) | 43.5 × 37.5 × 31.0 cm |
| Pakuotės matmenys (I×P×A) | 50.0 × 44.0 × 34.0 cm |
| Pakuotės tūris | 0.073 m³ |
| Neto svoris | 8.5 kg |
| Bruto svoris | 10.0 kg |
| Įtampa | 230.0 V |
| Fazė | 1N |
| Dažnis | 50.0 Hz |
| Galia | 2000+2000 W |
| Kištuko tipas | SCHUKO PLUG |
| Darbinė temperatūra | 50÷200 |
| Talpa | 7,6 L + 7,6 L |
| Aliejaus talpa | 4,2 L + 4,2 L |
| Sertifikatai | CE |
| Kilmės šalis | CN |
| Svoris (kg) | 8.5 |
| Aukštis (m) | 3.1 |
| Plotis (m) | 3.75 |
| Ilgis (m) | 4.35 |






