Elektrinis Stone pica Krosnis (EASYLINE) 560x570mm
EAN: 8055385437974
Prekinis ženklas: EASYLINE
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 30-90
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
10,45 €/Kg
| Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Įrenginio matmenys (I×P×A) | 56.0 × 57.0 × 28.0 cm |
| Pakuotės matmenys (I×P×A) | 62.0 × 57.0 × 32.0 cm |
| Pakuotės tūris | 0.114 m³ |
| Neto svoris | 20.0 kg |
| Bruto svoris | 21.0 kg |
| Įtampa | 230.0 V |
| Fazė | 1N |
| Dažnis | 50.0 Hz |
| Galia | 2000 W |
| Darbinė temperatūra | 50÷350°C |
| Kepimo kamera | 400 x 400 x 170(h) mm |
| Laikmatis | Meccanico - mechaninis 0÷120’ |
| Sertifikatai | CE |
| Kilmės šalis | CN |
| Svoris (kg) | 20 |
| Aukštis (m) | 2.8 |
| Plotis (m) | 5.7 |
| Ilgis (m) | 5.6 |






