Elektroninės svarstyklės NWS 30K Polsinelli
Prekinis ženklas: Dini Argeo
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 30-90
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
Aprašymas
Elektroninės svarstyklės NWS 30K
Elektroninės svarstyklės NWS 30K yra idealus sprendimas sudėtingoms pramoninėms reikmėms bei smulkiems gamintojams, kuriems reikia daugiafunkcio, kompaktiško ir nešiojamo prietaiso. Tinka ir kontroliniam svėrimui, ir vienetų skaičiavimui.
Techniniai duomenys:
- Didžiausia talpa: 30 kg
- Žaliai pašviestas LCD ekranas su 6 skaitmenimis, 28 mm
- Mechaninė vandeniui atspari klaviatūra su garsiniu atsaku, 8 mygtukai
- Nerūdijančio plieno plokštė, matmenys 218x267 mm
- Gulsčiukas ir reguliuojamos kojelės
- Vidinis įkraunamas 4Vdc akumuliatorius (autonomija apie 100 val.) ir 230Vac - 5Vdc maitinimo šaltinis (EU kištukas)
- Pakuotės matmenys: 310x130x370 mm
- Svoris: apie 3,7 kg
Pagal užsakymą:
- Kalibravimo paslauga su atitinkamo sertifikato išdavimu
Savybės:
- Vienetų skaičiavimas
- Procentinis svėrimas
- Svorio kontrolė ties dviem ribinėmis reikšmėmis su garsiniu signalu
- kg/lb konvertavimas
- Svėrimo filtro pasirinkimas
- Nulinimas
- Nulio sekimas
- Pusiau automatinė tara
- Skaitmeninis kalibravimas
- Foninio apšvietimo aktyvavimas
- Išsikrovusio akumuliatoriaus įspėjimas
Skaičiavimo duomenys:
- Vidinė jautra: 0,1 g
- Min. leistinas vieneto svoris: 5 g
- Padalijimas: 10 g
Dažnai užduodami klausimai
Kokios pagrindinės šio produkto savybės?
Tai profesionalus produktas, skirtas kasdieniam naudojimui maitinimo ir maisto pramonėje.
Ar jis tinka profesionaliam naudojimui?
Taip, produktas skirtas profesionaliam naudojimui ir atitinka pramonės standartus.
Ar taikoma garantija?
Visiems produktams taikoma gamintojo garantija. Išsamias garantijos sąlygas rasite produkto dokumentacijoje.
| application_area | small production, industrial |
| calibratable | yes |
| display_type | digital |
| manufacturer_phone | +39 0536 843418 |
| material | stainless steel |
| measurement_accuracy | 0.1 g |
| measurement_range | 0 - 30 kg |
| package_depth | 370 |
| package_height | 130 |
| package_length | 310 |
| power_supply | 230V |
| Svoris (kg) | 3.700000 |
| Aukštis (m) | 0.37 |
| Plotis (m) | 0.13 |
| Ilgis (m) | 1 |








