Indukcinės kaitlentės (EASYLINE) 290x510mm BT310T3
EAN: 8050164586386
Prekinis ženklas: EASYLINE
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 30-90
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
30,00 €/Kg
| Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Įrenginio matmenys (I×P×A) | 29.0 × 51.0 × 8.0 cm |
| Pakuotės matmenys (I×P×A) | 58.0 × 34.0 × 12.0 cm |
| Pakuotės tūris | 0.024 m³ |
| Neto svoris | 4.5 kg |
| Bruto svoris | 6.0 kg |
| Įtampa | 230.0 V |
| Fazė | 1N |
| Dažnis | 50.0 Hz |
| Galia | 1800+1300 W |
| Kištuko tipas | SCHUKO PLUG |
| Kepimo paviršius | Ø 275 ÷ Ø 495 |
| Sertifikatai | CE |
| Kilmės šalis | CN |
| Svoris (kg) | 4.5 |
| Aukštis (m) | 0.8 |
| Plotis (m) | 5.1 |
| Ilgis (m) | 2.9 |






