Indukcinės kaitlentės (EASYLINE) 610x370mm ET350G
EAN: 8050164586096
Prekinis ženklas: EASYLINE
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 30-90
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
26,04 €/Kg
| Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Įrenginio matmenys (I×P×A) | 61.0 × 37.0 × 5.5 cm |
| Pakuotės matmenys (I×P×A) | 63.0 × 44.0 × 8.8 cm |
| Pakuotės tūris | 0.025 m³ |
| Neto svoris | 4.8 kg |
| Bruto svoris | 5.7 kg |
| Įtampa | 230.0 V |
| Fazė | 1N |
| Dažnis | 50.0 Hz |
| Galia | 1750+1750 W |
| Kištuko tipas | SCHUKO PLUG |
| Kepimo paviršius | Ø 255 |
| Sertifikatai | CE |
| Kilmės šalis | CN |
| Svoris (kg) | 4.8 |
| Aukštis (m) | 0.55 |
| Plotis (m) | 3.7 |
| Ilgis (m) | 6.1 |






