Indukcinės kaitlentės (EASYLINE) 713x390mm BT700D3
EAN: 8055385437998
Prekinis ženklas: EASYLINE
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 30-90
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
53,03 €/Kg
| Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Įrenginio matmenys (I×P×A) | 71.3 × 39.0 × 12.3 cm |
| Pakuotės matmenys (I×P×A) | 48.0 × 80.0 × 19.5 cm |
| Pakuotės tūris | 0.077 m³ |
| Neto svoris | 14.5 kg |
| Bruto svoris | 17.0 kg |
| Įtampa | 230.0 V |
| Fazė | 1N |
| Dažnis | 50.0 Hz |
| Galia | 3500+3500 W |
| Kepimo paviršius | 2x ø 200 ÷ ø 220 mm |
| Sertifikatai | CE |
| Kilmės šalis | CN |
| Svoris (kg) | 14.5 |
| Aukštis (m) | 1.23 |
| Plotis (m) | 3.9 |
| Ilgis (m) | 7.13 |






