Juostiniai vakuuminiai pakuotojai (EASYLINE) 370x260mm SBP350 (ELSBP350235M)
EAN: 8050164586898
Prekinis ženklas: EASYLINE
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 30-90
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
51,29 €/Kg
| Tehnilised andmed | |
|---|---|
| Seadme mõõdud (P×L×K) | 37.0 × 26.0 × 13.0 cm |
| Pakendi mõõdud (P×L×K) | 42.0 × 29.0 × 21.0 cm |
| Pakendi maht | 0.026 m³ |
| Netokaal | 7.0 kg |
| Brutokaal | 8.2 kg |
| Pinge | 230.0 V |
| Faas | 1N |
| Sagedus | 50.0 Hz |
| Võimsus | 250 W |
| Pistiku tüüp | SCHUKO PLUG |
| Vaakumpump | 1,2 m³/h |
| Max vaakum | 80.0% |
| Sulgemisriba | 350.0 mm |
| Sertifikaadid | CE |
| Päritolumaa | IT |
| Svoris (kg) | 7 |
| Aukštis (m) | 1.3 |
| Plotis (m) | 2.6 |
| Ilgis (m) | 3.7 |






