Komercinis išcentrinio sulčiaspaudė (EASYLINE) 470x250mm
EAN: 8055385434997
Prekinis ženklas: EASYLINE
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 30-90
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
51,50 €/Kg
| Tehnilised andmed | |
|---|---|
| Seadme mõõdud (P×L×K) | 47.0 × 25.0 × 52.5 cm |
| Pakendi mõõdud (P×L×K) | 49.0 × 28.0 × 52.0 cm |
| Pakendi maht | 0.07 m³ |
| Netokaal | 13.3 kg |
| Brutokaal | 15.0 kg |
| Pinge | 230.0 V |
| Faas | 1N |
| Sagedus | 50.0 Hz |
| Võimsus | 700 W |
| Pistiku tüüp | SCHUKO PLUG |
| Kiirus | 3000 rpm |
| Sertifikaadid | CE |
| Päritolumaa | CN |
Korduma kippuvad küsimused
Mis toode on Kommertskasutuseks tsentrifugaalmahlapress (EASYLINE) 470x250mm ja milleks seda kasutatakse?
Kommertskasutuseks tsentrifugaalmahlapress (EASYLINE) 470x250mm on professionaalne toode professionaalseks loikamiseks ja toiduainete ettevalmistamiseks suurkookides. Toode on saadaval FERMETECH e-poest.
Kuidas Kommertskasutuseks tsentrifugaalmahlapress (EASYLINE) 470x250mm hooldada ja puhastada?
Soovitame Kommertskasutuseks tsentrifugaalmahlapress (EASYLINE) 470x250mm puhastada parast igakordset kasutamist. Jargige tootja hooldusjuhiseid, mis on toodud tootekirjelduses.
Kuidas tellida Kommertskasutuseks tsentrifugaalmahlapress (EASYLINE) 470x250mm?
Saate tellida Kommertskasutuseks tsentrifugaalmahlapress (EASYLINE) 470x250mm mugavalt meie e-poest fermetech.ee. Lisage toode ostukorvi ja vormistage tellimus.
| Svoris (kg) | 13.3 |
| Aukštis (m) | 5.25 |
| Plotis (m) | 2.5 |
| Ilgis (m) | 4.7 |






