Alaus virimo sistema Easy 50
Prekinis ženklas: Polsinelli
Mat.vienetas: Rinkinys
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 14-30
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
Alaus daryklos sistema Easy 50
Naudojimas: Paprasta ir universali gravitacinė alaus daryklos sistema iš nerūdijančio plieno, sukurta naminio alaus darymo entuziastams ir mikroaludarykloms kaip pilotinė sistema. Tinka kaimo turizmo objektams ir aludėms, kurios nori pasiūlyti aukštos kokybės amatininkų alaus.
Savybės: Trys indai išdėstyti skirtinguose lygiuose: skalavimo vandens katilas (viršuje), misos katilas (viduryje) ir virimo katilas (apačioje). Komplekte aštuonkampis nerūdijančio plieno Fly Sparge ir nerūdijančio plieno fermentavimo indas su sutvirtintu dangčiu. Kompaktiškas dydis ir lankstus naudojimas.
Techniniai duomenys: Matmenys: 190 × 70 × 180 (a) cm. Maksimalus gamybos pajėgumas: 50L. 3 katilai: motorizuotas misos katilas (50L), skalavimo katilas (50L) ir virimo katilas (75L). Reduktoriaus variklis: 28 rpm. 75 litrų nerūdijančio plieno fermentavimo indas. 3 ketaus dujiniai degikliai LPG (5.5kW). Halo grūdų filtras (⌀ 452). 40-plokščių lituotas šilumokaitis su žarnos jungtimi. Nerūdijančio plieno alaus matuoklis 90. 5 metrai Hot Beer Press žarna 20 (-30/+100°C). Novax 20 BEER LOW elektrinis siurblys su nerūdijančio plieno vožtuvu. Visi katilai su 3/4" M/M nerūdijančio plieno vožtuvais ir jutiklių lizdais. Nerūdijančio plieno trikojis fermentavimo indui. Medžiaga: AISI 304.
Dažnai užduodami klausimai apie alaus daryklos sistemą Easy 50
Koks yra Easy 50 maksimalus partijos pajėgumas?
Kokia medžiaga naudojama Easy 50?
Kaip sistema šildoma?
Kokie priedai įeina į komplektą?
Ar Easy 50 tinka komerciniam naudojimui?
| application_area | home, small production |
| filter_element_type | Filter HALO |
| lid_type | high-thick, reinforced, with fixing hooks and inspection flap |
| material | stainless steel 304 |
| power_consumption | 3 x 5.5 kW |
| power_supply | gas, 220V electric |
| product_compatibility | beer |
| rotation_speed | 28 |
| self_priming | yes |
| temperature_range | -30/+100°C |
| Svoris (kg) | 10.0 |
| Aukštis (m) | 1.8 |
| Plotis (m) | 0.07 |
| Ilgis (m) | 1.9 |












