Atliekų dėžė dėžė 100L ratai/pedalas (FORCAR MULTISERVICE)
EAN: 8050624426313
Prekinis ženklas: FORCAR MULTISERVICE
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 30-90
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
| Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Įrenginio matmenys (I×P×A) | Ø46 × 70.0 cm |
| Pakuotės matmenys (I×P×A) | 49.0 × 49.0 × 73.0 cm |
| Pakuotės tūris | 0.175 m³ |
| Neto svoris | 11.0 kg |
| Bruto svoris | 12.0 kg |
| Talpa | 100 L. |
| Sertifikatai | CE |
| Kilmės šalis | IT |
| Svoris (kg) | 11 |
| Aukštis (m) | 7 |
| Plotis (m) | 0.46 |
| Ilgis (m) | 0.46 |






