Katilas 200L motorizuotas su dažnio keitikliu nerūdijantis plienas
Prekinis ženklas: Polsinelli
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 14-30
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
Profesionalus motorizuotas 200L mirkymo katilas
Naudojimas: Profesionalus motorizuotas 200 litrų nerūdijančio plieno katilas skirtas alaus salyklo mirkymo procesams, siekiant puikios produkto kokybės.
Savybės
Pagamintas iš AISI 304 nerūdijančio plieno su storu dugnu pastoviai temperatūrai palaikyti. Reduktorinis variklis su dažnio keitikliu leidžia reguliuoti sukimosi greitį nuo 6 iki 42 aps./min su keičiama sukimosi kryptimi per skaitmeninį valdymo skydelį. Įtraukia profesionalų analoginį termometrą temperatūros stebėjimui, storą dangtį su nerūdijančio plieno kabliais, 1" nerūdijančio plieno čiaupą, nerūdijančio plieno rankenas ir integruotą termometro apsaugą.
Techniniai duomenys
- Talpa: 200L
- Medžiaga: AISI 304 (18/10 nerūdijantis plienas)
- Vidinis skersmuo: 630mm
- Aukštis: 680mm
- Bendri matmenys su varikliu: 700 x 905(a) mm
- Dugno storis: 1.5mm
- Sienelės storis: 1mm
- Variklis: vienfazis 220V, 0.18kW
- Reduktorinis variklis 1:50 su dažnio keitikliu: 6-42 aps./min reguliuojamas greitis
- Apsisukimų skaičius: 6 rpm
Įspėjimai: NETINKA indukciniam kaitinimui.
Dažniausiai užduodami klausimai apie motorizuotą 200L katilą
Įsuku čiaupą iki galo, bet jis nelieka tiesus. Kaip galiu tai išspręsti?
Ar galiu naudoti šį katilą ant indukcinės viryklės?
Koks yra maksimalus variklio sukimosi greitis?
Ar katilas pagamintas iš maistinei aplinkai tinkamo plieno?
Kokie yra bendri matmenys su varikliu?
| application_area | small production |
| automation_type | inverter-controlled gear motor |
| certifications | CE |
| display_type | analog |
| lid_type | thick stainless steel lid with stainless steel hooks |
| material | stainless steel 304 |
| package_depth | 700 |
| package_height | 905 |
| package_length | 700 |
| power_consumption | 0.18 kW |
| power_supply | 220V |
| product_compatibility | beer mashing |
| rotation_speed | 42 |
| tap_configuration | 1 tap, 1" stainless steel, positioned at bottom |
| Svoris (kg) | 100.0 |
| Aukštis (m) | 0.68 |
| Plotis (m) | 0.63 |
| Ilgis (m) | 0.7 |














