Katilas 200L motorizuotas Tri-Clamp su dažnio keitikliu nerūdijantis plienas
Prekinis ženklas: Polsinelli
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 14-30
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
200L TRI-CLAMP mootoriga roostevaba paak inverteriga
200L TRI-CLAMP mootoriga roostevaba paak inverteriga on ideaalne tööriist õlle-, toidu- ja farmaatsiatööstusele, kus nõutakse kvaliteetset toodet, samuti sobib see koduseks tootmiseks.
Materjal ja ehitus
Valmistatud 18/10 roostevabast terasest (AISI 304), mis tagab täiusliku keemilise stabiilsuse, säilitab 200L CLAMP mootoriga paak toote organoleptilised omadused. Tugevdatud kaas, mis on paagi külge kinnitatud roostevabade konksudega, tagab õige temperatuuri säilimise.
Mootor ja inverter-süsteem
Segamislabad hoiavad toodet pidevas liikumises tänu segajamootorile, mis on varustatud inverteriga käigumootoriga, võimaldades reguleerida pöörlemiskiirust 6 kuni 42 p/min ja muuta pöörlemissuunda läbi mugava digitaalse juhtpaneeli.
TRI-CLAMP kiirühenduse süsteem
Standardvarustuses on TRI-CLAMP kiirühenduse süsteem, mis koosneb DN32 CLAMP 1" 1/2 roostevabast ventiilist, PG 20 roostevabast voolikuliitmikust, tihenditest ja CLAMP klambritest. Peamised eelised on lihtne kokkupanu ja lahtivõtmine ilma tööriistadeta ning lihtne puhastamine tänu siledatele ühendustele.
Peamised omadused
- AISI 304 roostevaba teras
- Tugevdatud kaas konksudega
- Ühefaasiline 220V mootor ekraaniga
- Käigumootor 1:50 inverteriga (reguleeritav 6-42 p/min)
- Roostevabad segamislabad
- Professionaalne analoogtermomeeter
- CLAMP 1" 1/2 ventiil ja liitmikud
Tehnilised andmed
- Maht: 200L
- Materjal: AISI 304 roostevaba teras
- Võimsus: 0,18kW
- Sisediameeter: 630mm
- Kõrgus: 680mm
- Üldmõõtmed koos mootoriga: 700 x 905mm (k)
- Seina paksus: 1mm
- Põhja paksus: 1,5mm
Hoiatused: EI sobi induktsioonkütte süsteemidega.
Sagedased küsimused 200L TRI-CLAMP mootoriga paagi kohta
Milline on paagi maht ja soovitatav kasutusala?
Kuidas inverter-juhitav mootor töötab?
Mis on TRI-CLAMP ühendussüsteem?
Kas paaki saab kasutada induktsioonpliidil?
Millised on üldmõõtmed?
| application_area | home, small production, industrial |
| automation_type | inverter adjustable |
| display_type | analog |
| lid_type | reinforced stainless steel lid with hooks |
| material | stainless steel 304 |
| power_consumption | 0.18 kW |
| power_supply | 220V |
| rotation_speed | 42 |
| tap_configuration | 1 valve CLAMP 1" 1/2 |
| Svoris (kg) | 100.0 |
| Aukštis (m) | 0.905 |
| Plotis (m) | 0.63 |
| Ilgis (m) | 0.7 |















