Garbage Vagn (FORCAR MULTISERVICE) 900x600mm CA1390S
EAN: 8050624428171
Varumärke: FORCAR MULTISERVICE
Enhet: st
Lagersaldo: Förbeställning
Leveranstid (dagar): 30-90
![]()
- Fri frakt till paketterminaler för beställningar över 200 €, med undantag för skrymmande varor, varor som väger över 20 kg och projekterbjudanden.
- Leveranstid 3-7 arbetsdagar.
- På grund av snabba förändringar i inköpspriserna är det endast beställda produkter som har ett förutsägbart pris – det slutliga priset kan komma att ändras. Priserna inkluderar moms (24 %). Om produkten kräver installation, se till att beställa en specialist för att installera den!
18,60 €/Kg
| Tekniska specifikationer | |
|---|---|
| Maskinmått (L×B×H) | 90.0 × 60.0 × 94.0 cm |
| Förpackningsmått (L×B×H) | 60.0 × 20.0 × 105.0 cm |
| Förpackningsvolym | 0.126 m³ |
| Nettovikt | 15.0 kg |
| Bruttovikt | 17.0 kg |
| Max belastning | 100.0 kg |
| Antal hyllor | 2 |
| Tillbehör | 1 hole |
| Certifieringar | CE |
| Ursprungsland | IT |
| Vikt (kg) | 15 |
| Höjd (m) | 9.4 |
| Bredd (m) | 6 |
| Längd (m) | 9 |






