Juicepressare (EASYLINE) 340x200mm SACJ5
EAN: 8050164586850
Varumärke: EASYLINE
Enhet: st
Lagersaldo: Förbeställning
Leveranstid (dagar): 30-90
![]()
- Fri frakt till paketterminaler för beställningar över 200 €, med undantag för skrymmande varor, varor som väger över 20 kg och projekterbjudanden.
- Leveranstid 3-7 arbetsdagar.
- På grund av snabba förändringar i inköpspriserna är det endast beställda produkter som har ett förutsägbart pris – det slutliga priset kan komma att ändras. Priserna inkluderar moms (24 %). Om produkten kräver installation, se till att beställa en specialist för att installera den!
27,09 €/Kg
| Tehnilised andmed | |
|---|---|
| Seadme mõõdud (P×L×K) | 34.0 × 20.0 × 42.0 cm |
| Pakendi mõõdud (P×L×K) | 36.0 × 26.0 × 46.0 cm |
| Pakendi maht | 0.042 m³ |
| Netokaal | 5.5 kg |
| Brutokaal | 6.5 kg |
| Pinge | 230.0 V |
| Faas | 1N |
| Sagedus | 50.0 Hz |
| Võimsus | 180 W |
| Pistiku tüüp | SCHUKO PLUG |
| Kiirus | 1800 rpm |
| Sertifikaadid | CE |
| Päritolumaa | CN |
| Vikt (kg) | 5.5 |
| Höjd (m) | 4.2 |
| Bredd (m) | 2 |
| Längd (m) | 3.4 |






