kärl Rektangulär 100L hjul/pedal (FORCAR MULTISERVICE) 490x500mm
EAN: 8050624426245
Varumärke: FORCAR MULTISERVICE
Enhet: st
Lagersaldo: Förbeställning
Leveranstid (dagar): 30-90
![]()
- Fri frakt till paketterminaler för beställningar över 200 €, med undantag för skrymmande varor, varor som väger över 20 kg och projekterbjudanden.
- Leveranstid 3-7 arbetsdagar.
- På grund av snabba förändringar i inköpspriserna är det endast beställda produkter som har ett förutsägbart pris – det slutliga priset kan komma att ändras. Priserna inkluderar moms (24 %). Om produkten kräver installation, se till att beställa en specialist för att installera den!
| Tekniska specifikationer | |
|---|---|
| Maskinmått (L×B×H) | 49.0 × 50.0 × 101.0 cm |
| Förpackningsmått (L×B×H) | 54.0 × 51.0 × 101.0 cm |
| Förpackningsvolym | 0.278 m³ |
| Nettovikt | 14.0 kg |
| Bruttovikt | 16.0 kg |
| Kapacitet | 100 L. |
| Certifieringar | CE |
| Ursprungsland | IT |
| Vikt (kg) | 14 |
| Höjd (m) | 10.1 |
| Bredd (m) | 5 |
| Längd (m) | 4.9 |






