Kommersiell centrifugaljuicepress (EASYLINE) 470x250mm
EAN: 8055385434997
Varumärke: EASYLINE
Enhet: st
Lagersaldo: Förbeställning
Leveranstid (dagar): 30-90
![]()
- Fri frakt till paketterminaler för beställningar över 200 €, med undantag för skrymmande varor, varor som väger över 20 kg och projekterbjudanden.
- Leveranstid 3-7 arbetsdagar.
- På grund av snabba förändringar i inköpspriserna är det endast beställda produkter som har ett förutsägbart pris – det slutliga priset kan komma att ändras. Priserna inkluderar moms (24 %). Om produkten kräver installation, se till att beställa en specialist för att installera den!
51,50 €/Kg
| Tehnilised andmed | |
|---|---|
| Seadme mõõdud (P×L×K) | 47.0 × 25.0 × 52.5 cm |
| Pakendi mõõdud (P×L×K) | 49.0 × 28.0 × 52.0 cm |
| Pakendi maht | 0.07 m³ |
| Netokaal | 13.3 kg |
| Brutokaal | 15.0 kg |
| Pinge | 230.0 V |
| Faas | 1N |
| Sagedus | 50.0 Hz |
| Võimsus | 700 W |
| Pistiku tüüp | SCHUKO PLUG |
| Kiirus | 3000 rpm |
| Sertifikaadid | CE |
| Päritolumaa | CN |
| Vikt (kg) | 13.3 |
| Höjd (m) | 5.25 |
| Bredd (m) | 2.5 |
| Längd (m) | 4.7 |






