Kommersiell Mixer Blandare BL010 (EASYLINE) 205x230mm
EAN: 8055385435017
Varumärke: EASYLINE
Enhet: st
Lagersaldo: Förbeställning
Leveranstid (dagar): 30-90
![]()
- Fri frakt till paketterminaler för beställningar över 200 €, med undantag för skrymmande varor, varor som väger över 20 kg och projekterbjudanden.
- Leveranstid 3-7 arbetsdagar.
- På grund av snabba förändringar i inköpspriserna är det endast beställda produkter som har ett förutsägbart pris – det slutliga priset kan komma att ändras. Priserna inkluderar moms (24 %). Om produkten kräver installation, se till att beställa en specialist för att installera den!
| Tehnilised andmed | |
|---|---|
| Seadme mõõdud (P×L×K) | 20.5 × 23.0 × 51.0 cm |
| Pakendi mõõdud (P×L×K) | 34.0 × 25.5 × 51.5 cm |
| Pakendi maht | 0.043 m³ |
| Netokaal | 4.3 kg |
| Brutokaal | 5.3 kg |
| Pinge | 230.0 V |
| Faas | 1N |
| Sagedus | 50.0 Hz |
| Võimsus | 1500 W |
| Pistiku tüüp | SCHUKO PLUG |
| Kiirus | 25000 rpm |
| Sertifikaadid | CE |
| Päritolumaa | CN |
| Vikt (kg) | 4.3 |
| Höjd (m) | 5.1 |
| Bredd (m) | 2.3 |
| Längd (m) | 2.05 |
519,00 €






