Kylda konditoriidiskar, Ventilerad (FORCAR REFRIGERATION) 1505x800mm G-PA1500TNGR7
EAN: 8050247101512
Varumärke: FORCAR REFRIGERATION
Enhet: st
Lagersaldo: Förbeställning
Leveranstid (dagar): 30-90
![]()
- Fri frakt till paketterminaler för beställningar över 200 €, med undantag för skrymmande varor, varor som väger över 20 kg och projekterbjudanden.
- Leveranstid 3-7 arbetsdagar.
- På grund av snabba förändringar i inköpspriserna är det endast beställda produkter som har ett förutsägbart pris – det slutliga priset kan komma att ändras. Priserna inkluderar moms (24 %). Om produkten kräver installation, se till att beställa en specialist för att installera den!
7,81 €/Kg
| Tekniska specifikationer | |
|---|---|
| Maskinmått (L×B×H) | 150.5 × 80.0 × 87.0 cm |
| Förpackningsmått (L×B×H) | 155.0 × 83.0 × 104.0 cm |
| Förpackningsvolym | 1.337 m³ |
| Nettovikt | 242.0 kg |
| Bruttovikt | 271.0 kg |
| Spänning | 230.0 V |
| Fas | 1N |
| Frekvens | 50.0 Hz |
| Effekt | 300 W |
| Köldmedium | R290 |
| Kyltyp | ventilerad |
| Avfrostningstyp | automatisk |
| Kapacitet | 390 |
| Energiklass | B |
| Isolering | 60 mm |
| Max arbetstemperatur | +32°C / 55%HR |
| Innermått | 1052 x 630 x 589(h) mm |
| Material | AISI 304 rostfritt stål + granite work surface |
| Tillbehör | 7 par skenor |
| Certifieringar | CE |
| Ursprungsland | CN |
| Vikt (kg) | 242 |
| Höjd (m) | 8.7 |
| Bredd (m) | 8 |
| Längd (m) | 15.05 |






