Kylda konditoriidiskar, Ventilerad (FORCOLD) 1510x800mm G-PA2100TN-FC
EAN: 8050247101543
Varumärke: FORCOLD
Enhet: st
Lagersaldo: Förbeställning
Leveranstid (dagar): 30-90
![]()
- Fri frakt till paketterminaler för beställningar över 200 €, med undantag för skrymmande varor, varor som väger över 20 kg och projekterbjudanden.
- Leveranstid 3-7 arbetsdagar.
- På grund av snabba förändringar i inköpspriserna är det endast beställda produkter som har ett förutsägbart pris – det slutliga priset kan komma att ändras. Priserna inkluderar moms (24 %). Om produkten kräver installation, se till att beställa en specialist för att installera den!
12,61 €/Kg
| Tehnilised andmed | |
|---|---|
| Seadme mõõdud (P×L×K) | 151.0 × 80.0 × 85.0 cm |
| Pakendi mõõdud (P×L×K) | 154.0 × 83.0 × 88.0 cm |
| Pakendi maht | 1.124 m³ |
| Netokaal | 92.0 kg |
| Brutokaal | 106.0 kg |
| Pinge | 230.0 V |
| Faas | 1N |
| Sagedus | 50.0 Hz |
| Võimsus | 275.0 W |
| Töötemperatuur | -2°C / +8°C |
| Jahutusaine | R600a |
| Jahutuse tüüp | ventileeritav |
| Sulatuse tüüp | automaatne |
| Mahutavus | 390 |
| Energiaklass | C |
| Isolatsioon | 60.0 mm |
| Max töötemperatuur | +35°C / 50%HR |
| Sisemõõdud | 1052 x 630 x 580(h) mm |
| Materjalid | roostevaba teras |
| Tarvikud | 2 resti 600 x 400 mm + 2 pair of slides |
| Sertifikaadid | CE |
| Päritolumaa | CN |
| Vikt (kg) | 92 |
| Höjd (m) | 8.5 |
| Bredd (m) | 8 |
| Längd (m) | 15.1 |






