Kylda konditoriidiskar, Ventilerad (FORCOLD) 2020x800mm G-PA3100TN-FC
EAN: 8050247101581
Varumärke: FORCOLD
Enhet: st
Lagersaldo: Förbeställning
Leveranstid (dagar): 30-90
![]()
- Fri frakt till paketterminaler för beställningar över 200 €, med undantag för skrymmande varor, varor som väger över 20 kg och projekterbjudanden.
- Leveranstid 3-7 arbetsdagar.
- På grund av snabba förändringar i inköpspriserna är det endast beställda produkter som har ett förutsägbart pris – det slutliga priset kan komma att ändras. Priserna inkluderar moms (24 %). Om produkten kräver installation, se till att beställa en specialist för att installera den!
12,11 €/Kg
| Tekniska specifikationer | |
|---|---|
| Maskinmått (L×B×H) | 202.0 × 80.0 × 85.0 cm |
| Förpackningsmått (L×B×H) | 205.0 × 83.0 × 88.0 cm |
| Förpackningsvolym | 1.497 m³ |
| Nettovikt | 114.0 kg |
| Bruttovikt | 126.0 kg |
| Spänning | 230.0 V |
| Fas | 1N |
| Frekvens | 50.0 Hz |
| Effekt | 398.0 W |
| Arbetstemperatur | -2°C / +8°C |
| Köldmedium | R290 |
| Kyltyp | ventilerad |
| Avfrostningstyp | automatisk |
| Kapacitet | 580 |
| Energiklass | C |
| Isolering | 60.0 mm |
| Max arbetstemperatur | +35°C / 50%HR |
| Innermått | 1562 x 630 x 580(h) mm |
| Material | rostfritt stål |
| Tillbehör | 3 galler 600 x 400 mm + 3 par skenor |
| Certifieringar | CE |
| Ursprungsland | CN |
| Vikt (kg) | 114 |
| Höjd (m) | 8.5 |
| Bredd (m) | 8 |
| Längd (m) | 20.2 |






