Laundry Vagnar (FORCAR MULTISERVICE) CA1505
EAN: 8050624429710
Varumärke: FORCAR MULTISERVICE
Enhet: st
Lagersaldo: Förbeställning
Leveranstid (dagar): 30-90
![]()
- Fri frakt till paketterminaler för beställningar över 200 €, med undantag för skrymmande varor, varor som väger över 20 kg och projekterbjudanden.
- Leveranstid 3-7 arbetsdagar.
- På grund av snabba förändringar i inköpspriserna är det endast beställda produkter som har ett förutsägbart pris – det slutliga priset kan komma att ändras. Priserna inkluderar moms (24 %). Om produkten kräver installation, se till att beställa en specialist för att installera den!
15,48 €/Kg
| Tekniska specifikationer | |
|---|---|
| Maskinmått (L×B×H) | 70/100 × 50.0 × 123.0 cm |
| Förpackningsmått (L×B×H) | 60.0 × 25.0 × 120.0 cm |
| Förpackningsvolym | 0.18 m³ |
| Nettovikt | 29.0 kg |
| Bruttovikt | 31.0 kg |
| Antal hyllor | 4 |
| Tillbehör | 1 folding arm |
| Certifieringar | CE |
| Ursprungsland | IT |
| Vikt (kg) | 29 |
| Höjd (m) | 12.3 |
| Bredd (m) | 5 |
| Längd (m) | 0.6 |






