Laundry Vagnar (FORCAR MULTISERVICE) CA1515 (CA1515RF4)
Varumärke: FORCAR MULTISERVICE
Enhet: st
Lagersaldo: Förbeställning
Leveranstid (dagar): 30-90
![]()
- Fri frakt till paketterminaler för beställningar över 200 €, med undantag för skrymmande varor, varor som väger över 20 kg och projekterbjudanden.
- Leveranstid 3-7 arbetsdagar.
- På grund av snabba förändringar i inköpspriserna är det endast beställda produkter som har ett förutsägbart pris – det slutliga priset kan komma att ändras. Priserna inkluderar moms (24 %). Om produkten kräver installation, se till att beställa en specialist för att installera den!
13,82 €/Kg
| Tehnilised andmed | |
|---|---|
| Seadme mõõdud (P×L×K) | 110/143 × 50.0 × 123.0 cm |
| Pakendi mõõdud (P×L×K) | 60.0 × 25.0 × 120.0 cm |
| Pakendi maht | 0.18 m³ |
| Netokaal | 38.0 kg |
| Brutokaal | 40.0 kg |
| Riiulid | 4 |
| Tarvikud | 2 folding arms |
| Sertifikaadid | CE |
| Päritolumaa | IT |
| Vikt (kg) | 38 |
| Höjd (m) | 12.3 |
| Bredd (m) | 5 |
| Längd (m) | 0.6 |






