Mixer, ljudisolerad (EASYLINE) 240x260mm LSG8
EAN: 8055385438032
Varumärke: EASYLINE
Enhet: st
Lagersaldo: Förbeställning
Leveranstid (dagar): 30-90
![]()
- Fri frakt till paketterminaler för beställningar över 200 €, med undantag för skrymmande varor, varor som väger över 20 kg och projekterbjudanden.
- Leveranstid 3-7 arbetsdagar.
- På grund av snabba förändringar i inköpspriserna är det endast beställda produkter som har ett förutsägbart pris – det slutliga priset kan komma att ändras. Priserna inkluderar moms (24 %). Om produkten kräver installation, se till att beställa en specialist för att installera den!
| Tehnilised andmed | |
|---|---|
| Seadme mõõdud (P×L×K) | 24.0 × 26.0 × 58.0 cm |
| Pakendi mõõdud (P×L×K) | 37.0 × 29.0 × 61.0 cm |
| Pakendi maht | 0.066 m³ |
| Netokaal | 9.0 kg |
| Brutokaal | 10.0 kg |
| Pinge | 230.0 V |
| Faas | 1N |
| Sagedus | 50.0 Hz |
| Võimsus | 2200 W |
| Pistiku tüüp | SCHUKO PLUG |
| Kiirus | 32000 rpm |
| Sertifikaadid | CE |
| Päritolumaa | CN |
| Vikt (kg) | 9 |
| Höjd (m) | 5.8 |
| Bredd (m) | 2.6 |
| Längd (m) | 2.4 |






