Jäteastia jäteastia 50L pyörät/polkimen (FORCAR MULTISERVICE)
EAN: 8050624426306
Tavaramerkki: FORCAR MULTISERVICE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
Jäteastia jäteastia 50L pyörät/polkimen (FORCAR MULTISERVICE)
Pyörällinen jäteastia. Sylinterimäinen ruostumattomasta teräksestä valmistettu rakenne – muotoiltu kansi – vesitiivis pohja – kääntyvät pyörät.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | Ø39 × 60.0 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 40.0 × 40.0 × 63.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.101 m³ |
| Nettopaino | 8.5 kg |
| Bruttopaino | 9.0 kg |
| Kapasiteetti | 50 L |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | IT |
| Paino (kg) | 8.5 |
| Korkeus (m) | 6 |
| Leveys (m) | 0.39 |
| Pituus (m) | 0.39 |






