Jäteastia pussitelineellä (FORCAR MULTISERVICE) 550x450mm
EAN: 8050624426405
Tavaramerkki: FORCAR MULTISERVICE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
17,98 €/Kg
Jäteastia pussitelineellä (FORCAR MULTISERVICE) 550x450mm
Pussinpidintä. Pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu asennus, kansi polkimella avattava.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 55.0 × 45.0 × 85.0 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 50.0 × 50.0 × 73.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.18 m³ |
| Nettopaino | 9.4 kg |
| Bruttopaino | 9.5 kg |
| Kapasiteetti | sacco grande |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | IT |
| Paino (kg) | 9.4 |
| Korkeus (m) | 8.5 |
| Leveys (m) | 4.5 |
| Pituus (m) | 5.5 |






