Kärryt varten Mini, Bar Refuelling (FORCAR MULTISERVICE) 1000x600mm CA1584
EAN: 8050624429901
Tavaramerkki: FORCAR MULTISERVICE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
11,02 €/Kg
Kärryt varten Mini, Bar Refuelling (FORCAR MULTISERVICE) 1000x600mm CA1584
Vahvistettu taittuva kärry lakatulla putkirakenteella ø 30 mm – haarukkakärryn pyörät ø 100 mm.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 100.0 × 60.0 × 87.0 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 102.0 × 90.0 × 15.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.138 m³ |
| Nettopaino | 23.5 kg |
| Bruttopaino | 25.0 kg |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | IT |
| Paino (kg) | 23.5 |
| Korkeus (m) | 8.7 |
| Leveys (m) | 6 |
| Pituus (m) | 10 |






