Kärryt varten Mini, Bar Refuelling (FORCAR MULTISERVICE) 620x640mm CA3203
EAN: 8050164580056
Tavaramerkki: FORCAR MULTISERVICE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
15,44 €/Kg
Kärryt varten Mini, Bar Refuelling (FORCAR MULTISERVICE) 620x640mm CA3203
Taittuva pyykkikori kangaspussilla ja kääntävillä pyörillä.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 62.0 × 64.0 × 100.0 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 110.0 × 62.0 × 14.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.095 m³ |
| Nettopaino | 9.0 kg |
| Bruttopaino | 10.3 kg |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | CN |
| Paino (kg) | 9 |
| Korkeus (m) | 10 |
| Leveys (m) | 6.4 |
| Pituus (m) | 6.2 |






