Kärryt varten Mini, Bar Refuelling (FORCAR MULTISERVICE) 800x500mm CR1696
EAN: 8050164583842
Tavaramerkki: FORCAR MULTISERVICE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
8,91 €/Kg
Kärryt varten Mini, Bar Refuelling (FORCAR MULTISERVICE) 800x500mm CR1696
Monikäyttö- ja minibaarin täyttökärry. Epoksipulverimaalatuista levystä valmistettu rakenne – sivutarjotin lian keräämiseen, irrotettava – pyörät ø 140 mm, 2 kiinteää ja 2 kääntyvää.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 80.0 × 50.0 × 118.0 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 87.0 × 52.0 × 133.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.602 m³ |
| Nettopaino | 69.0 kg |
| Bruttopaino | 72.0 kg |
| Hyllyt | 4 containers |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | IT |
| Paino (kg) | 69 |
| Korkeus (m) | 11.8 |
| Leveys (m) | 5 |
| Pituus (m) | 8 |






