Kärryt varten raskas kuljetus (FORCAR MULTISERVICE) 610x1100mm CPB1472
EAN: 8050164583705
Tavaramerkki: FORCAR MULTISERVICE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
16,41 €/Kg
Kärryt varten raskas kuljetus (FORCAR MULTISERVICE) 610x1100mm CPB1472
Raskaiden kuljetusten kärry. Alumiininen alusta – irrotettava kahva – pyörät ø 140 mm, 2 kiinteää jarrullista.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 61.0 × 110.0 × 85.0 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 60.0 × 25.0 × 105.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.158 m³ |
| Nettopaino | 17.0 kg |
| Bruttopaino | 18.5 kg |
| Max kuorma | 200.0 kg |
| Lisävarusteet | 2 hadles |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | IT |
| Paino (kg) | 17 |
| Korkeus (m) | 8.5 |
| Leveys (m) | 11 |
| Pituus (m) | 6.1 |






