Kaupallinen keskipakomehulinko (EASYLINE) 470x250mm
EAN: 8055385434997
Tavaramerkki: EASYLINE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
51,50 €/Kg
Kaupallinen keskipakomehulinko (EASYLINE) 470x250mm
Hedelmä- ja vihannesmehulingot. Ruostumattomasta teräksestä ja elintarvikekelpoisesta muovista valmistettu kotelo – automaattinen massan poisto – muovinen jäteastia – turvakytkimen yläkannen kiinnitys – ruostumattomasta teräksestä valmistettu kulho, suodatin ja levy. PC700: sisäänmenoaukko ø 70 mm. CJ900: sisäänmenoaukko ø 80 mm| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 47.0 × 25.0 × 52.5 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 49.0 × 28.0 × 52.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.07 m³ |
| Nettopaino | 13.3 kg |
| Bruttopaino | 15.0 kg |
| Jännite | 230.0 V |
| Vaihe | 1N |
| Taajuus | 50.0 Hz |
| Teho | 700 W |
| Pistoketyyppi | SCHUKO PLUG |
| Nopeus | 3000 rpm |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | CN |
| Paino (kg) | 13.3 |
| Korkeus (m) | 5.25 |
| Leveys (m) | 2.5 |
| Pituus (m) | 4.7 |






