Kaupallinen Sekoitin Sekoitin BL020BN (EASYLINE) 190x220mm
EAN: 8050164586218
Tavaramerkki: EASYLINE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
Kaupallinen Sekoitin Sekoitin BL020BN (EASYLINE) 190x220mm
Smoothie-tehosekoittimet – 2 l leksaaniastia – kannen aukko – 4-teräinen teräsveitsi – turvakytkin. Kromattu muovikotelo – nopeussäädin – "pulse"-painike.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 19.0 × 22.0 × 49.0 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 33.0 × 26.0 × 53.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.045 m³ |
| Nettopaino | 5.9 kg |
| Bruttopaino | 6.9 kg |
| Jännite | 230.0 V |
| Vaihe | 1N |
| Taajuus | 50.0 Hz |
| Teho | 1500 W |
| Pistoketyyppi | SCHUKO PLUG |
| Nopeus | 28000 rpm |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | CN |
| Paino (kg) | 5.9 |
| Korkeus (m) | 4.9 |
| Leveys (m) | 2.2 |
| Pituus (m) | 1.9 |






