liukuva ovet seinä Cupboards 200X40X65cm (FORCAR MULTISERVICE) 800x400mm GDWCO84
EAN: 8050247104674
Tavaramerkki: FORCAR MULTISERVICE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
10,83 €/Kg
liukuva ovet seinä Cupboards 200X40X65cm (FORCAR MULTISERVICE) 800x400mm GDWCO84
Avoimet seinäkaapit ruostumattomasta teräksestä – säädettävä keskihylly Omega-vahvistuspoikkipuulla – seinäkiinnitystelineet mukana.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 80.0 × 40.0 × 65.0 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 90.0 × 50.0 × 148.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.383 m³ |
| Nettopaino | 18.0 kg |
| Bruttopaino | 28.0 kg |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | IT |
| Paino (kg) | 18 |
| Korkeus (m) | 6.5 |
| Leveys (m) | 4 |
| Pituus (m) | 8 |






