Luggage Kärryt ja Clothes telineet (FORCAR MULTISERVICE) 560x830mm PV2002 (PV2002I)
EAN: 8055385161701
Tavaramerkki: FORCAR MULTISERVICE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
12,19 €/Kg
Luggage Kärryt ja Clothes telineet (FORCAR MULTISERVICE) 560x830mm PV2002 (PV2002I)
Matkalaukkuvaunu. Taitettava alusta ja punaisella matolla päällystetyt puuhyllyt – runko saatavana messingistä tai ruostumattomasta teräksestä – 2 tukijalkaa – pyörät ø 250 mm.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 56.0 × 83.0 × 123.0 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 125.0 × 60.0 × 43.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.323 m³ |
| Nettopaino | 16.0 kg |
| Bruttopaino | 19.0 kg |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | CN |
| Paino (kg) | 16 |
| Korkeus (m) | 12.3 |
| Leveys (m) | 8.3 |
| Pituus (m) | 5.6 |






