Mehupuristin (EASYLINE) 220x290mm SACJ6
EAN: 8050164586874
Tavaramerkki: EASYLINE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
27,01 €/Kg
Mehupuristin (EASYLINE) 220x290mm SACJ6
Sitruspuristimet. Sähkökäyttöinen sitruspuristin vivulla satinoitua alumiiniseosta – päälle/pois vivun avulla – irrotettava ruostumattomasta teräksestä kulho, suodatin, puristin ja roiskesuoja.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 22.0 × 29.0 × 39/58,5 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 36.0 × 28.0 × 47.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.047 m³ |
| Nettopaino | 8.7 kg |
| Bruttopaino | 9.7 kg |
| Jännite | 230.0 V |
| Vaihe | 1N |
| Taajuus | 50.0 Hz |
| Teho | 230 W |
| Pistoketyyppi | SCHUKO PLUG |
| Nopeus | 980 rpm |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | CN |
| Paino (kg) | 8.7 |
| Korkeus (m) | 0.4 |
| Leveys (m) | 2.9 |
| Pituus (m) | 2.2 |
519,00 €






