Mehupuristin (EASYLINE) 335x200mm SACJ5A
EAN: 8050164586867
Tavaramerkki: EASYLINE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
31,59 €/Kg
Mehupuristin (EASYLINE) 335x200mm SACJ5A
Sitruspuristimet. Sähkökäyttöinen sitruspuristin vivulla – muovinen kulho, suodatin ja puristin, ruostumattomasta teräksestä roiskesuoja.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 33.5 × 20.0 × 47,5/68 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 38.0 × 24.0 × 51.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.047 m³ |
| Nettopaino | 8.2 kg |
| Bruttopaino | 8.8 kg |
| Jännite | 230.0 V |
| Vaihe | 1N |
| Taajuus | 50.0 Hz |
| Teho | 230 W |
| Pistoketyyppi | SCHUKO PLUG |
| Nopeus | 1450 rpm |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | CN |
| Paino (kg) | 8.2 |
| Korkeus (m) | 0.4 |
| Leveys (m) | 2 |
| Pituus (m) | 3.35 |






