Pöytälaatikko ruostumaton teräs (FORCAR MULTISERVICE) 500x680mm
EAN: 8055385438643
Tavaramerkki: FORCAR MULTISERVICE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
23,55 €/Kg
Pöytälaatikko ruostumaton teräs (FORCAR MULTISERVICE) 500x680mm
Laatiikkoyksikot ruostumattomille teräspöydille, yhdellä laatikolla. Valmistettu Italiassa.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 50.0 × 68.0 × 13.0 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 60.0 × 78.0 × 25.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.117 m³ |
| Nettopaino | 11.0 kg |
| Bruttopaino | 21.0 kg |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | IT |
| Paino (kg) | 11 |
| Korkeus (m) | 1.3 |
| Leveys (m) | 6.8 |
| Pituus (m) | 5 |






