Pyöreä Jäteastia jäteastia on pyörät (FORCAR MULTISERVICE)
EAN: 8050624426337
Tavaramerkki: FORCAR MULTISERVICE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
31,54 €/Kg
Pyöreä Jäteastia jäteastia on pyörät (FORCAR MULTISERVICE)
Jäteastia pyörillä, ilman polkinta.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | Ø40 × 76.0 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 45.0 × 45.0 × 80.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.13 m³ |
| Nettopaino | 6.5 kg |
| Bruttopaino | 7.0 kg |
| Kapasiteetti | 70 L |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | IT |
| Paino (kg) | 6.5 |
| Korkeus (m) | 7.6 |
| Leveys (m) | 0.4 |
| Pituus (m) | 0.4 |






