ruostumaton teräs hyllyt 80X40X40cm (FORCAR MULTISERVICE) 1800x300mm GDWBS1R183
EAN: 8050247104506
Tavaramerkki: FORCAR MULTISERVICE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
25,00 €/Kg
ruostumaton teräs hyllyt 80X40X40cm (FORCAR MULTISERVICE) 1800x300mm GDWBS1R183
Ruostumattomasta teräksestä valmistetut hyllyt ruostumattomasta teräksestä – hyllykorkeus 30 mm tai 40 mm – roiskelevy h 30 mm – seinäkiinnitystelineet h 400 mm mukana – telineitä voi pinota usean tason saamiseksi.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 180.0 × 30.0 × 40.0 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 186.0 × 45.0 × 10.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.084 m³ |
| Nettopaino | 5.0 kg |
| Bruttopaino | 10.0 kg |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | IT |
| Paino (kg) | 5 |
| Korkeus (m) | 4 |
| Leveys (m) | 3 |
| Pituus (m) | 18 |






