Ruostumattomasta teräksestä pyörillä suppilo irrotettavalla kannella (FORCAR MULTISERVICE) 610x400mm
EAN: 8050624426290
Tavaramerkki: FORCAR MULTISERVICE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
19,70 €/Kg
Ruostumattomasta teräksestä pyörillä suppilo irrotettavalla kannella (FORCAR MULTISERVICE) 610x400mm
suppilo on pyörät. Satin ruostumaton teräs kotelo. irrotettava kansi. ihanteellinen ingredient storage and transport in commercial kitchens.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 61.0 × 40.0 × 73.0 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 41.0 × 63.0 × 77.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.199 m³ |
| Nettopaino | 16.5 kg |
| Bruttopaino | 18.0 kg |
| Kapasiteetti | 115 L. |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | IT |
| Paino (kg) | 16.5 |
| Korkeus (m) | 7.3 |
| Leveys (m) | 4 |
| Pituus (m) | 6.1 |






