Sähköpumppu P30 A.T. taajuusmuuttajalla
Tavaramerkki: Polsinelli
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 14-30
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
29,90 €/Kg
Sähköpumppu P30 A.T. taajuusmuuttajalla
Elintarvikekäyttöön tarkoitettu sähköpumppu P30 A.T. taajuusmuuttajalla
P30 AT epäkeskoruuvisähköpumppu taajuusmuuttajalla koostuu moottorista, sisäisestä roottorista ja käytännöllisestä kärrystä pyörillä ja kahvalla, mikä tekee siirtämisestä helppoa. Se on laite, joka on suunniteltu elintarvikenesteiden siirtoon jopa korkeissa lämpötiloissa, täydellinen viinin, oliiviöljyn, oluen ja maidon tuottajille. P30 AT yksiruuvinen sähköpumppu taajuusmuuttajalla ei vaikuta millään tavalla siirrettyjen tuotteiden aistinvaraisiin ominaisuuksiin, noudattaen D.M. 21/03/73 standardeja. Roottoria käyttää 0,55 kW kolmivaihe 4P-sähkömoottori, nopeusalue 10-2000 rpm, virtaama 2-42 hl/tunti. Taajuusmuuttaja on hyödyllinen moottorin nopeuden, vääntömomentin ja kiihtyvyyden hallintaan sekä energiankulutuksen optimointiin.
Tekniset tiedot
- Virtalähde 220 V (50 Hz)
- 0,55 kW 4P kolmivaihemoottori
- IP65 yksivaihetaajuusmuuttaja ja servotuuletus
- 10-2000 rpm (2-42 hl/tunti)
- Pumpun runko AISI 304 ruostumatonta terästä
- Tulo/lähtö: DIN32 Ø30 mm letkuliittimellä
- Maksimikäyttölämpötila 80°C
Usein kysytyt kysymykset P30 A.T. -sähköpumpusta
Mitä nesteitä P30 A.T.:llä voi pumpata?
Mikä on taajuusmuuttajan etu?
Sopiiko pumppu elintarvikekosketukseen?
Mitä liitäntöjä pumpussa on?
Mikä virtalähde vaaditaan?
| application_area | industrial |
| automation_type | inverter |
| certifications | D.M. 21/03/73 |
| flow_rate | 200-4200 l/h |
| material | stainless steel 304 |
| power_consumption | 0.55 kW |
| power_supply | 220V (50Hz) three-phase |
| productivity_output | 2-42 hl/hour |
| product_compatibility | wine, olive oil, beer, milk |
| rotation_speed | 10-2000 rpm |
| temperature_range | 80 |
| Paino (kg) | 100.000000 |
| Korkeus (m) | 0.9 |
| Leveys (m) | 0.4 |
| Pituus (m) | 0.6 |









