Seinäkaappi, liukuovet 200x40x65cm (FORCAR MULTISERVICE) 1800x400mm GDWCS184
EAN: 8050247104728
Tavaramerkki: FORCAR MULTISERVICE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
12,84 €/Kg
Seinäkaappi, liukuovet 200x40x65cm (FORCAR MULTISERVICE) 1800x400mm GDWCS184
Liukuovikaapit seinälle ruostumattomasta teräksestä – säädettävä keskihylly Omega-vahvistuspoikkipuulla – ontot ovet – seinäkiinnitystelineet mukana.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 180.0 × 40.0 × 65.0 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 190.0 × 50.0 × 148.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.808 m³ |
| Nettopaino | 44.0 kg |
| Bruttopaino | 54.0 kg |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | IT |
| Paino (kg) | 44 |
| Korkeus (m) | 6.5 |
| Leveys (m) | 4 |
| Pituus (m) | 18 |






