Sekoitin, äänieristetty (EASYLINE) 240x260mm LSG8
EAN: 8055385438032
Tavaramerkki: EASYLINE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
Sekoitin, äänieristetty (EASYLINE) 240x260mm LSG8
Smoothie- ja milkshake-tehosekoitin äänieristyksellä. LSG8: Integroitu äänieristys koneen alustassa – 9 nopeutta – 4 l läpinäkyvä leksaaniastia.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 24.0 × 26.0 × 58.0 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 37.0 × 29.0 × 61.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.066 m³ |
| Nettopaino | 9.0 kg |
| Bruttopaino | 10.0 kg |
| Jännite | 230.0 V |
| Vaihe | 1N |
| Taajuus | 50.0 Hz |
| Teho | 2200 W |
| Pistoketyyppi | SCHUKO PLUG |
| Nopeus | 32000 rpm |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | CN |
| Paino (kg) | 9 |
| Korkeus (m) | 5.8 |
| Leveys (m) | 2.6 |
| Pituus (m) | 2.4 |






