Sekoitin keitintoiminnolla (EASYLINE) 250x195mm
EAN: 8050164587154
Tavaramerkki: EASYLINE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
75,00 €/Kg
Sekoitin keitintoiminnolla (EASYLINE) 250x195mm
Ihanteellinen kone keittojen, pelkistysten ja kastikkeiden valmistukseen. Kosketusnäyttöpaneeli esiasetellluilla ohjelmilla. TM905+Q109: kone varustettu manuaalisella leikkurilla ja lasiastialla.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 25.0 × 19.5 × 50.0 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 46.7 × 46.7 × 32.7 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.071 m³ |
| Nettopaino | 7.0 kg |
| Bruttopaino | 10.8 kg |
| Jännite | 230.0 V |
| Vaihe | 1N |
| Taajuus | 50.0 Hz |
| Teho | 200 W |
| Pistoketyyppi | SCHUKO PLUG |
| Nopeus | 26000 rpm |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | CN |
| Paino (kg) | 7 |
| Korkeus (m) | 5 |
| Leveys (m) | 1.95 |
| Pituus (m) | 2.5 |






