Suihku Sekoittimet H 1200 Mm, useilla kääntönupeilla (FORCAR MULTISERVICE) Multiple Turn Knobs
EAN: 8050247104131
Tavaramerkki: FORCAR MULTISERVICE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
51,25 €/Kg
Suihku Sekoittimet H 1200 Mm, useilla kääntönupeilla (FORCAR MULTISERVICE) Multiple Turn Knobs
Esihuuhteluyksikkö yksireikäisellä sekoittajalla k 1200 mm. Monikytkentänupit.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 80.0 × 30.0 × 10.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.024 m³ |
| Nettopaino | 4.0 kg |
| Bruttopaino | 5.0 kg |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | IT |
| Paino (kg) | 4 |
| Korkeus (m) | 0.4 |
| Leveys (m) | 0.4 |
| Pituus (m) | 0.6 |






